ati nese.jpg
br.jpg
533.jpg
at vl.jpg
les.jpg
brr.jpg
filmy - hudba - fotografie - na mobil - vtipy - rady - gif a glitters
 

Karla Leanne Homolka

 známá též jako Karla Leanne Teal je kanadská (* 4. května 1970 Port Credit, Ontario( sériová vražedkyně (případ Bernardo&Homolka), odsouzená na 12 let vězení pro "vynucenou spoluúčast" na znásilňování, mučení, únosech, dvou vraždách a jednom úmrtí, soudem připisovaných hlavně jejímu manželovi, Paulu Bernardovi (počátek 90. let 20. století). Jejím otcem byl český emigrant.
Její nyní již exmanžel ovšem tvrdí, že vražd se dopustila ona a že únosy spoluiniciovala. Výše jejího trestu vyvolala obrovské pobouření kanadské veřejnosti, řada lidí shledala trest přehnaně mírný a nevěří v to, že její účast byla vynucena. Odsouzení Karly Homolky je též často udáváno jako vzorový případ zneužití dohody mezi provinivším se svědkem a obžalobou.
Oběťmi Karly Homolky a Paula Bernarda byly: Tammy Homolka (mladší sestra Karly, udusila se vlastními zvratky poté, co ji Karla s Paulem omámili drogami a alkoholem, aby ji mohli znásilnit),Leslie Mahaffy a Kristen French (obě žačky druhostupňových škol byly uneseny - Leslie Paulem, Kristen oběma manželi - a po několikadenním znásilňování a mučení zavražděny.
V současné době žije v Montrealu, v provincii Quebéc.

zfilmováno: DVD film: Bestie Karla                    

Počasí na Vysočině
Na stránkách se stále pracuje, odkazy na filmy a hudbu jsou z různých serverů.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one